MENU

KURUMSAL

Hakkımızda

İslam Dünya’sı turizminin ve Türkiye’nin kadim başkenti, Mevlana’nın şehri Konya’da hac ve umre malzemeleri alanında hizmet veren güçlü ve köklü bir firmayız.

1975 yılında temelleri atılan firmamız, geçen süreç içerisinde kendisini sürekli yenileyerek sektördeki bir çok alana yenilik getirmiş ve öncülük etmiştir.
Kurulduğu ilk yıllarda küçük bir mağaza da hizmet veren firmamız günümüzde ise Toptan ve perakende satış mağazaları ile kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır.
Ayrıca, Konya merkezli olarak verdiğimiz bu hizmeti, bünyemizde bulunan satış pazarlama ekibimiz ile Türkiye’nin dört bir yanına ve Dünya nın bir çok ülkesine ulaştırmaktayız.


Vizyon & Misyon

Kurucumuz olan sayın Mustafa Karakuş un 1975 yılında başlattığı bu yolculuk, günümüzde sektörüne yön veren bir düzeye gelmiştir.
Kuruluşundan bu yana kurumsallığı ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, yaptığı her projeyi en ince ayrıntısına kadar değerlendirerek kusursuz hizmet sunmayı hedeflemiştir. Müşterilerimiz ile kurmuş olduğumuz diyaloglar sonucu, sektörümüzü daha ileriye taşımak ve sizlere daha kaliteli hizmet vermek amacı ile yeni çözüm yolları buluyor, bunun sonucunda da gelişiyor, büyüyor ve yenileniyoruz.

Gerek toptan mağazamız gerek perakende mağazalarımız olsun, tüm şubelerimizde müşterilerimiz ile yakından ilgilenerek ihtiyaçları doğrultusunda doğru ve kaliteli hizmeti sizlere sunmaya devam edeceğiz.
Kuruluşundan bu yana gelecek vizyonundan ödün vermeyen firmamız bundan sonraki süreçte de istikrarlı gelişme ve büyümeye tüm kararlılığı ile devam edecektir.

Hac Umre malzemeleri ve islami hediyelik alanında tüm ürün gruplarını bünyesinde barındıran firmamız, her geçen gün değişen ihtiyaçlar ve ürün çeşitliliğini yakından takip ediyor ve en kısa sürede sizlere sunuyoruz.
Kendi bünyemizde kurmuş olduğumuz Kubbetü-l Sahra ve Kubbetü-l Hadra markalarımız ile tekstil ve hediyelik eşya grubunda bir çok ürünün üretimini yapmaktayız.

Her batan günün ardından doğan yeni günde biz aynı azim ve kararlılıkla çalışıyor olacağız tıpkı 43 yıldır olduğu olduğu gibi.

Karakuşlar
Sevdiklerinize gönülden bir armağan.

Whatsapp Online